Hizmetlerimiz;

Bugüne kadar hep bir “terzi” gibi yaklaştık tüm müşterilerimize ve insanlara. İhtiyaçlarını ve beklentilerini analiz ederek, talebi tam anlamıyla karşılayan, müşterilerimizin söylediğine göre talep edilenden fazlasını sunan bir yaklaşım sergiledik. Bizi diğerlerinden ayıran çok önemli bir özelliğimiz var. İşimize beynimizin, birikimimizin yanısıra yüreğimizi de koyuyoruz!..
Herşeyden önce, müşterilerimizi, onların duygu ve düşüncelerini anlamak için çaba harcıyoruz. “Kitapta yazan” kalıp yaklaşımların ötesinde gerçekçi çözümler tasarlamak, bizim kurumsal karakterimiz.

Danışmanlık :
Konusunda uzman danışmanlarımız aracılığı ile internet sitemizden yada telefon ve fax aracılığı ile sorularınıza doğru ve hızlı cevabı bulabilir, sorunlarınıza uygun çözümlere ulaşabilirsiniz.

 

Eğitim Hizmetlerimiz :
İde Yönetişim - Danışmanlık Bize ulaşın...Belediyelerden / diğer Kamu Kuruluşlarından ve özel Kuruluşlardan gelen talepler üzerine anlaşılması ve öğrenilmesi karmaşık konular üzerine (örneğin; analitik bütçe uygulamaları, stratejik planlama, Avrupa birliği hakkında, performans ölçme ve değerlendirme hakkında toplam kalite ve diğer benzeri konularda) eğitim seminerleri kuruluşumuzca veya birlikte organize edilerek gerekli eğitim desteği sağlanmaktadır. Ayrıca talep üzerine belediyelere danışmanlık hizmeti de verilmektedir.
Ayrıntılar için bize ulaşın...

 

Web Tasarım Hizmeti;
İDE Web Tasarımı için bize ulaşın...Internet, kurumların tanıtılmasına ve firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar, 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye'ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerini ulaştırabilmektedir. Satışları artırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü, Internet üzerinde böyle bir çalışma yapılırken harcanacak zaman, oldukça azalmaktadır. Web sayfaları, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır. Site tasarımı ile ilgili bilgi ve birikimlerimizi paylaşmak için lütfen bize ulaşın...