Kampanyalar;

Mevzuat Arama Portalı... Mevzuat Arama Portalı & En Güncel Mevzat Sitesi;

İnternet üzerinden sunduğumuz mevzuatlarla beraber "Mevzuat Arama Portalı" ile ihtiyacınız olan konuya daha kolay ve daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Benzer hizmetlerden farklı olarak, her an güncel bilgiye ulaşılabilir ve bilgisayarınıza program kurma, program güncelleme ve program bakımı gibi sorunlarla uğraşmaz ve bu işlemler için ayrı ücret ödemezsiniz. Üstelik tek bir bilgisayara bağlı kalmadan internet bağlantısı olan her hangi bir yerden bu hizmeti alabilirsiniz.

Üye olmak için bize ulaşın...

 

Föy-volan Yayınlar ;

Abonelik süresince ilgili mevzuattaki değişikliğin matbaa ortamında basılarak adresinize gönderilmesi veya bilişim teknolojileri yardımıyla sizlere ulaştırılması hizmetlerini de kapsayan her zaman güncel kalan kaynaklar olan Föy-volan setlerimiz ile beraber 3 ay süresince Web sitesi üzerinden online danışma hizmetimiz ve ilgili konuyla ilgili mevzuat desteğimiz arama portalımızda dahil olmak üzere hediye edilmektedir.

Ayrıntılar için bize ulaşın...

 

Danışmanlık Hizmetleri ;

Belediyelerden / diğer Kamu Kuruluşlarından ve özel Kuruluşlardan gelen talepler üzerine anlaşılması ve öğrenilmesi karmaşık konular üzerine (örneğin; analitik bütçe uygulamaları, stratejik planlama, Avrupa birliği hakkında, performans ölçme ve değerlendirme hakkında toplam kalite ve diğer benzeri konularda) eğitim seminerleri kuruluşumuzca veya birlikte organize edilerek gerekli eğitim desteği sağlanmaktadır. Ayrıca talep üzerine belediyelere danışmanlık hizmeti de verilmektedir.

Ayrıntılar için bize ulaşın...

 

Web Tasarım Hizmetleri ;
İDE Web Tasarımı için bize ulaşın...Internet, kurumların tanıtılmasına ve firmaların pazarlama gücüne artı bir ivme kazandırmaktadır. Kurumlar, 24 saat boyunca bulunduğu bölgeye, tüm Türkiye'ye hatta dünyaya, ürün ve hizmetlerini ulaştırabilmektedir. Satışları artırma ve yeni pazarlar elde etmede büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Çünkü, Internet üzerinde böyle bir çalışma yapılırken harcanacak zaman, oldukça azalmaktadır. Web sayfaları, aranılan bilgiye en hızlı ve en kolay ulaşımı sağlamaktadır. Site tasarımı ile ilgili bilgi ve birikimlerimizi paylaşmak için lütfen bize ulaşın...